Designová stojací lampa černá se zlatou s kouřovým sklem – Zuzanna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104560 Páni, jaká je Zuzanna krásná stojací lampa! Jeho skleněné stínidlo má kouřový efekt,... více informací »
Designová stojací lampa černá se zlatou s kouřovým sklem - Zuzanna
Značka: QAZQA
4 659 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104560 Páni, jaká je Zuzanna krásná stojací lampa! Jeho skleněné stínidlo má kouřový efekt,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104560
Páni, jaká je Zuzanna krásná stojací lampa! Jeho skleněné stínidlo má kouřový efekt, který při rozsvíceném světle vytváří více tepla v místnosti. Jednoduchý design zajišťuje, že se hodí do moderního nebo designového interiéru. Lampa je vyrobena ze skla s ocelí a povrchově upravena ve zlaté s černou barvou. Má výšku 150 cm, délku 35,5 cm a šířku 28 cm. Šňůra má délku 250 cm. Skleněné stínidlo má průměr 21 cm a výšku 21 cm. Stojací lampu dokončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Chcete to ve svém interiéru ještě více zútulnit? Poté můžete zvolit připojení stmívače k lampě, který není součástí dodávky. Zuzanna je krásná stojací lampa do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Dodejte svému interiéru styl se stojací lampou Zuzanna.

Tento kvalitní produkt Designová stojací lampa černá se zlatou s kouřovým sklem - Zuzanna od přední společnosti QAZQA dostanete tady teď právě za báječnou cenu. Akční cena již od 4 659 Kč.