Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem – Bliss

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102047 Tato krásná stojací lampa Bliss s tmavým kouřovým sklem je ideální pro každý interiér!... více informací »
Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem - Bliss
Značka: QAZQA
4 875 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102047 Tato krásná stojací lampa Bliss s tmavým kouřovým sklem je ideální pro každý interiér!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102047
Tato krásná stojací lampa Bliss s tmavým kouřovým sklem je ideální pro každý interiér! Díky tmavému sklu má tato lampa skvělý světelný efekt. Lampu dokončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W, toto je třeba objednat zvlášť. Sklo této lampy Bliss má světelný tvar zrcadlového efektu. To jí dodává skvělý nádech! Lampa má průměr 35 cm a výšku 120 cm. Stínidlo má průměr 30 cm a výšku 36 cm. Šňůra má délku 210 cm. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Získejte tohoto výrobce nálad do svého domova a dokončete svůj interiér!

Akční produkt Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem - Bliss od výrobce s dobrým jménem QAZQA jednoduše najdete nyní za super cenu. Cena od 4 875 Kč.