Designová stojací lampa černá 3-světlo – klec

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102056 Tato stojací lampa Cage je útulným doplňkem do vašeho domova nebo kanceláře. Váš domov... více informací »
Designová stojací lampa černá 3-světlo - klec
Značka: QAZQA
4 549 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102056 Tato stojací lampa Cage je útulným doplňkem do vašeho domova nebo kanceláře. Váš domov...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102056
Tato stojací lampa Cage je útulným doplňkem do vašeho domova nebo kanceláře. Váš domov nebo kancelář bude zahalena ve skvělé, kterou si můžete užít každý den. Otevřená podstata designu je ideální pro výběr dekorativních světelných zdrojů! Doplňte tuto stojací lampu Cage o 3 příjemné světelné zdroje (tvar E27 max. 40 W) a vytvořte ve svém domě útulnou atmosféru. Lampa má výšku 175 cm a délku a šířku 30 cm. Dodává se s kabelem a zástrčkou (200 cm). Lampa je stmívatelná pro vytvoření dokonalé atmosféry. Zajistěte s touto klecí příjemné základní osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici. Cage si také přijde na své ve studiu doma nebo v kanceláři!
Exkluzivní produkt Designová stojací lampa černá lze nakoupit prostě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii stojaci lampy. Připravili jsme pro vás jiné produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny!

Ve slevě tento výrobek Designová stojací lampa černá 3-světlo - klec seženete zde teď právě za výhodnou cenu! Cena od 3089.00 korun. 4 549 Kč.