Designová stojací lampa bílá s mosazí – Ella

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103456 Krásná designová stojací lampa se speciálním designem: otevřené mosazné stínidlo a... více informací »
Designová stojací lampa bílá s mosazí - Ella
Značka: QAZQA
2 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103456 Krásná designová stojací lampa se speciálním designem: otevřené mosazné stínidlo a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103456
Krásná designová stojací lampa se speciálním designem: otevřené mosazné stínidlo a krásně dokončená základna v mosazném a žulovém designu. Tato stojací lampa má výšku 150 cm a průměr 38 cm. Základna má výšku 17 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 250 cm. Tuto krásnou Ellu doplníte světelným zdrojem E27 o max. 40 W (poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky a je třeba jej objednat samostatně). Tip: poskytněte úderný světelný zdroj, který je v svítidle plně viditelný! Ella je také stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Jedinečný doplněk do vašeho domova. Ať už je lampa umístěna v obývacím pokoji, v ložnici nebo v kanceláři: tato designová stojací lampa vždy udělá dojem! Tento nejprodávanější produkt Designová stojací lampa bílá s mosazí – Ella lze získat bezprostředně tady na stránkách v populární kategorii stojaci lampy. Nyní můžete najít zlevněné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí!

Hodně žádaný produkt Designová stojací lampa bílá s mosazí - Ella od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA je dostupný u nás právě za báječnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 2 035 Kč.