Designová stojací lampa béžové lněné odstín – Rich

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102504 Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. To, co dělá tuto lampu tak jedinečnou,... více informací »
Designová stojací lampa béžové lněné odstín - Rich
Značka: QAZQA
2 367,20 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102504 Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. To, co dělá tuto lampu tak jedinečnou,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102504
Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. To, co dělá tuto lampu tak jedinečnou, je odstín béžového lnu: poskytuje útulné, rozptýlené světlo a je to pěkná kombinace s ocelovou základnou zakončenou mosazí. Lampa má průměr 40 cm a výšku 134 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 60 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Rich je doplněn světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 Watt), který si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skutečná podpora pro váš obývací pokoj nebo ložnici. Tento bohatý je také skutečným poutačem ve studii nebo kanceláři.Oblíbený kousek Designová stojací lampa béžové lněné odstín – Rich lze nakoupit jednoduše tady na stránkách zařazený v sekci stojaci lampy. Připravili jsme pro vás podobné výrobky ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další prověřené zboží značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel QAZQA má na skladě kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Akční produkt Designová stojací lampa béžové lněné odstín - Rich od výrobce se zárukou kvality QAZQA snadno seženete momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 2 367,20 Kč.