Designová přímá černá se zlatým 2 světlem – síťovina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102188 Tato síť je naprosto pozoruhodná! Zlatá barva a černý rámeček dává tomuto bodu faktor... více informací »
Designová přímá černá se zlatým 2 světlem - síťovina
Značka: QAZQA
955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102188 Tato síť je naprosto pozoruhodná! Zlatá barva a černý rámeček dává tomuto bodu faktor...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102188
Tato síť je naprosto pozoruhodná! Zlatá barva a černý rámeček dává tomuto bodu faktor wow! Má výšku 15,5 cm a délku 25 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Doplníte to dvěma světelnými zdroji E14 o max. 40 Watt. Toto místo nezahrnuje světelné zdroje. Namontujte jej na strop nebo na zeď. Extra atraktivní doplněk do haly, ložnice nebo kuchyně! Je také otočný, takže si můžete vybrat, kde světlo svítí. Velmi užitečné například nad obrazem nebo v hale! Je stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Síť dodává vašemu prostoru styl, a to i při zhasnutých světlech! Tento neodolatelný kousek Designová přímá černá se zlatým 2 světlem – máte možnost získat v pohodě na našich stránkách v oblíbené sekci bodova svetla. Vyberte si parádní zboží z této rubriky za super ceny. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce QAZQA může nabídnout vysoce kvalitní zboží. za dobrou cenu. Udělejte si radost.

Tento neodolatelný produkt Designová přímá černá se zlatým 2 světlem - síťovina od známé kvalitní značky QAZQA jde nakoupit zrovna dnes napořád výhodně. Výhodně za cenu 955 Kč.