Designová nástěnná lampa černý čtverec – Sabbir

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102869 Nadčasová černá nástěnná lampa v minimalistickém designu, to je náš Sabbir. Lampa má... více informací »
Designová nástěnná lampa černý čtverec - Sabbir
Značka: QAZQA
1 439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102869 Nadčasová černá nástěnná lampa v minimalistickém designu, to je náš Sabbir. Lampa má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102869
Nadčasová černá nástěnná lampa v minimalistickém designu, to je náš Sabbir. Lampa má výšku 14,5 cm a hloubku 8 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm a výšku 7 cm. Je to perfektní lampa, kterou lze použít jako základní lampu v hale, v ložnici nebo v kanceláři. Sabbir se cítí jako doma v každé místnosti v domě! Doplníte jej 2 světelnými zdroji LED GU10 o maximálním výkonu 50 W (poznámka: světelné zdroje nejsou součástí dodávky). Vzhledem k tomu, že lampa je otevřená nahoře a dole, poskytuje příjemné světlo na pastvě. Můžete také ztlumit nástěnné svítidlo pomocí externího stmívače, není to součástí dodávky. Udělejte si doma pohodlí se Sabbirem!
Nejprodávanější kousek Designová nástěnná lampa černý čtverec – Sabbir lze pořídit mimo jiné tady na stránkách ve známé kategorii nastenna svitidla! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této známé sekce za super ceny. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další skvělé zboží od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka QAZQA svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky. se zárukou. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Levný produkt Designová nástěnná lampa černý čtverec - Sabbir značky QAZQA jde sehnat aktuálně výhodně! Právě teď za cenu 1 439 Kč.