Designová bodově nastavitelná 2 světla vč. G9 černá – Goes

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98381 Praktický, tvrdý a krásný v jemnosti; to jsou naše Goes! Je zakončen nadčasovou černou barvou. Má výšku... více informací »
Designová bodově nastavitelná 2 světla vč. G9 černá - Goes
Značka: QAZQA
1 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98381 Praktický, tvrdý a krásný v jemnosti; to jsou naše Goes! Je zakončen nadčasovou černou barvou. Má výšku...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98381
Praktický, tvrdý a krásný v jemnosti; to jsou naše Goes! Je zakončen nadčasovou černou barvou. Má výšku 25,3 cm a délku 33,3 cm. Montážní deska pro strop má průměr 10 cm. Goes je dodáván včetně 2 světelných zdrojů G9 o maximálním výkonu 3 Watt. Díky 25 000 hodinám hoření zažijete díky Goes dlouhotrvající potěšení! Toto místo může dokonale sloužit jako základní osvětlení ve vašem obývacím pokoji nebo ve vaší ložnici. V hale to také vypadá skvěle! Skvrny jsou sklopné, takže můžete nasměrovat světlo tam, kam chcete. Super šikovný! Místo je stmívatelné externím stmívačem, takže doma vytvořte extra atmosféru pomocí Goes! Tento diskontní produkt seženete aktuálně tady na webu v rubrice bodova svetla. Mrkněte na akční produkty z této oblíbené kategorie ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Designová bodově nastavitelná 2 světla vč. G9 černá - Goes s pečetí kvality od značky QAZQA získáte tady v akci. V současnosti pořídíte za cenu 1 665 Kč.