Designová bodová čtvercová 3 světla vč. G9 černá – Kaya

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98379 Kaya je skutečný designový kousek ve vašem interiéru! Díky minimalistickému designu a černé barvě je velmi... více informací »
Designová bodová čtvercová 3 světla vč. G9 černá - Kaya
Značka: QAZQA
1 505 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98379 Kaya je skutečný designový kousek ve vašem interiéru! Díky minimalistickému designu a černé barvě je velmi...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98379
Kaya je skutečný designový kousek ve vašem interiéru! Díky minimalistickému designu a černé barvě je velmi nadčasový. Má výšku 9,5 cm a délku 46 cm. Bod je dodáván včetně 3 světelných zdrojů G9. Ty mají 280 lumenů a 2700 Kelvinů. Kaya vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Bod je také stmívatelný externím stmívačem. Tři samostatné světelné zdroje jsou sklopné, takže můžete světlo směrovat tam, kam chcete! Super šikovný. Toto stropní bod můžete snadno namontovat do jakékoli místnosti v domě! Perfektní jako základní osvětlení ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji. Máte rádi nadčasové? Pak je toto místo opravdu něco pro vás!

Kvalitní produkt Designová bodová čtvercová 3 světla vč. G9 černá - Kaya od skvělého výrobce QAZQA můžete získat tady a teď za super cenu. Ceny již od 1 505 Kč.