Čtvercový zapuštěný bod černý, otočný a sklopný – Artemis

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91110 Artemis je nadčasové zapuštěné místo, ideální pro funkční světlo v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Může... více informací »
Čtvercový zapuštěný bod černý
Značka: QAZQA
285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91110 Artemis je nadčasové zapuštěné místo, ideální pro funkční světlo v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Může...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91110
Artemis je nadčasové zapuštěné místo, ideální pro funkční světlo v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Může být také perfektně namontován v hale, jak chcete! Bod je otočný a sklopný, a proto může být nasměrován do všech směrů, když je ve stropě. Díky krásné černé barvě je v moderním a elegantním prostředí zcela doma. Ideální pro toto čtvercové zapuštěné místo je, že může být namontováno do kulatého otvoru. Instalační rozměry Artemis: průměr 9,5 cm a hloubka 8,5 cm. Doplňte jej armaturou GU10 (max. 50 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače. Doplňte svůj interiér Artemis! Zcela unikátní výrobek Čtvercový zapuštěný bod černý, otočný a sklopný – Artemis lze získat bezprostředně tady na webu zařazený v sekci podhledove svetlo! Nyní můžete najít ještě další kousky z této známé kategorie jednoduše online! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Čtvercový zapuštěný bod černý, otočný a sklopný - Artemis od našeho známého výrobce QAZQA jde nakoupit tady teď právě za extra cenu. Zrovna nyní za cenu 285 Kč.