Čtvercové zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné – Artemis

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91109 Artemis je nadčasové zapuštěné místo, ideální pro funkční světlo v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Může... více informací »
Čtvercové zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné - Artemis
Značka: QAZQA
309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91109 Artemis je nadčasové zapuštěné místo, ideální pro funkční světlo v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Může...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91109
Artemis je nadčasové zapuštěné místo, ideální pro funkční světlo v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Může být také perfektně namontován v hale, jak chcete! Bod je otočný a sklopný, a proto může být nasměrován do všech směrů, když je ve stropě. Díky krásné bílé barvě je v moderním a elegantním prostředí zcela doma. Ideální pro toto čtvercové zapuštěné místo je, že může být namontováno do kulatého otvoru. Instalační rozměry Artemis: průměr 9,5 cm a hloubka 8,5 cm. Doplňte jej armaturou GU10 (max. 50 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače. Doplňte svůj interiér Artemis! Neodolatelný kousek Čtvercové zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné – Artemis je k sehnání rovnou na stránkách ve známé sekci podhledove svetlo! Nyní koupíte ostatní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Čtvercové zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné - Artemis od kvalitního výrobce QAZQA lze nakoupit zrovna dneska za výhodné peníze! Nyní za 309 Kč.