Čtvercové stropní svítidlo vč. Stmívání LED na teplé dálkové ovládání – Soul

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102905 Super chladné stropní svítidlo s velmi výkonným vestavěným LED modulem. Design působí... více informací »
Čtvercové stropní svítidlo vč. Stmívání LED na teplé dálkové ovládání - Soul
Značka: QAZQA
1 395 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102905 Super chladné stropní svítidlo s velmi výkonným vestavěným LED modulem. Design působí...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102905
Super chladné stropní svítidlo s velmi výkonným vestavěným LED modulem. Design působí velmi moderně a je skvělým obrazem! Elegantní bílý plastový kryt dotváří vzhled! Lampa má integrovanou LED (nevyměnitelnou). Je stmívatelný na barevnou teplotu (stmívání na teplo) pomocí dodávaného dálkového ovladače. Od 5500 kelvinů (pracovní světlo) do 3000 kelvinů (útulné světlo) si můžete snadno vybrat svou osobní atmosféru! Lampa je samozřejmě také pravidelně stmívatelná, takže s 4200 lumenů nemusí vždy pracovat na plný výkon! Obdržíte dálkové ovládání se stropní lampou Soul, takže můžete vše ovládat ze svého křesla … S 30 000 hodin hoření vydrží tato lampa super dlouho. Tato stropní lampa má délku a šířku 52,5 cm a výšku 6,5 cm. Dodejte svému domovu elegantní nádech s touto stropní lampou!
Tento zlevněný produkt najdete bezstarostně u nás v kategorii stropni svitidla. Připravili jsme jiné zboží z této známé kategorie snadno online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Čtvercové stropní svítidlo vč. Stmívání LED na teplé dálkové ovládání - Soul od dodavatele zboží QAZQA můžete získat momentálně na webu výhodně! Nabídky již od 1 395 Kč.