Čtvercové stropní svítidlo bílé LED s dálkovým ovládáním – Orch

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98143 Super jednoduchá, ale proto není hezká lampa! Díky svému jednoduchému designu se Orch hodí do každé... více informací »
Čtvercové stropní svítidlo bílé LED s dálkovým ovládáním - Orch
4 135 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98143 Super jednoduchá, ale proto není hezká lampa! Díky svému jednoduchému designu se Orch hodí do každé...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98143
Super jednoduchá, ale proto není hezká lampa! Díky svému jednoduchému designu se Orch hodí do každé místnosti vašeho domu: krásně v hale, v kuchyni nebo ve vaší kanceláři! Lampa má výšku 6 cm, délku 62 cm a šířku 62 cm. Montážní deska má délku 40 cm a šířku 40 cm. LED osvětlení je integrováno ve vaší lampě (tak nevyměnitelné!). Tato LED je stmívatelná v Kelvinech pomocí přiloženého dálkového ovladače. Jde od 2700 Kelvinů do 5000 Kelvinů. S 4100 lumeny a 33 W je lampa ideální pro náladové osvětlení nebo funkční světlo ve vaší kanceláři. S 20 000 hodinami hoření si můžete užívat osvětlení mimořádně dlouhou dobu. Dodejte svému domovu moderní nádech se stropní lampou Orch. Super produkt Čtvercové stropní svítidlo bílé LED s dálkovým ovládáním – Orch je k sehnání právě nyní na našem webu ve známé kategorii stropni svitidla! Získejte parádní produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Přední výrobce svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty.

Kvalitní kus Čtvercové stropní svítidlo bílé LED s dálkovým ovládáním - Orch snadno najdete zde téměř zdarma. Nabídka od 3885.00 korun. 4 135 Kč.