Chytrý zapuštěný bodový černý sklopný vč. Wifi GU10 – Edu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104599 Obohaťte svůj moderní nebo průmyslový interiér o toto elegantní zapuštěné místo Edu! S... více informací »
Chytrý zapuštěný bodový černý sklopný vč. Wifi GU10 - Edu
Značka: QAZQA
489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104599 Obohaťte svůj moderní nebo průmyslový interiér o toto elegantní zapuštěné místo Edu! S...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104599
Obohaťte svůj moderní nebo průmyslový interiér o toto elegantní zapuštěné místo Edu! S tímto inteligentním zapuštěným bodem jste připraveni za okamžik a máte perfektní základní osvětlení, funkční osvětlení a náladové osvětlení v jednom. Zapuštěné místo je dodáváno včetně inteligentního světelného zdroje GU10, který lze nastavit pomocí inteligentního domácího asistenta nebo aplikace na vašem tabletu nebo telefonu. Zdroj světla můžete nastavit v libovolné barvě. Světelný zdroj má maximálně 350 lumenů a 2200 až 4000 Kelvinů. Tak snadno ztlumte světlo na požadovanou sílu a barvu světla a zajistěte svému domovu požadovanou atmosféru. Skvrna má průměr 8,2 cm. Průměr instalace je 7,5 cm a hloubka instalace je 11 cm. Udělejte svou kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici atraktivním díky zapuštěnému reflektoru Edu. Zejména v barvě mědi získá váš pokoj skutečný upgrade!
Tento žádaný kousek Chytrý zapuštěný bodový černý sklopný vč. Wifi GU10 – Edu lze koupit rovněž tady na stránkách v oblíbené kategorii podhledove svetlo! Mrkněte na parádní produkty z této sekce snadno online! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený výrobce pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Neodolatelný kus Chytrý zapuštěný bodový černý sklopný vč. Wifi GU10 - Edu naleznete zde za výhodnou cenu! Cena od 659.00 korun. 489 Kč.