Chytré zapuštěné bodové černé kulaté včetně WiFi GU10 – sklíčidlo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104678 Dokonalé místo, které se hodí do každého interiéru, to je toto kulaté zapuštěné místo Chuck! Už... více informací »
Chytré zapuštěné bodové černé kulaté včetně WiFi GU10 - sklíčidlo
Značka: QAZQA
595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104678 Dokonalé místo, které se hodí do každého interiéru, to je toto kulaté zapuštěné místo Chuck! Už...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104678
Dokonalé místo, které se hodí do každého interiéru, to je toto kulaté zapuštěné místo Chuck! Už nemusíte vybírat perfektní světelný zdroj, protože je dodáván s bodem. S tímto zapuštěným bodem získáte inteligentní světelný zdroj GU10, který lze nastavit v jakékoli požadované barvě. Tento GU10 má maximální spotřebu energie 50 W a má 25 000 hodin hoření. Světelný zdroj má maximálně 350 lumenů a lze jej pomocí smartphonu nebo domácího asistenta Google nastavit mezi 2200 a 4 000 Kelvinů. Takto máte doma vždy požadované atmosférické a funkční osvětlení! Skvrna má průměr 9,2 cm. Spot má instalační průměr 8 cm a instalační hloubku 10 cm. Díky černé povrchové úpravě toto místo pěkně zapadá do moderního, průmyslového nebo botanického stylu bydlení doma. Kterou místnost obohacujete o toto krásné a funkční zapuštěné místo? Oblíbený produkt můžete najít již dnes na našem webu v oblíbené sekci podhledove svetlo. Vyhledejte si akční produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze!

Tento velmi oblíbený produkt Chytré zapuštěné bodové černé kulaté včetně WiFi GU10 - sklíčidlo snadno najdete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Cena od 585.00 Kč! 595 Kč.