Chytré venkovní nástěnné svítidlo antracit včetně WiFi A60 – Emmerald

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104701 Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald je vysoce kvalitní venkovní lampa. Nástěnná lampa... více informací »
Chytré venkovní nástěnné svítidlo antracit včetně WiFi A60 - Emmerald
Značka: QAZQA
745 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104701 Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald je vysoce kvalitní venkovní lampa. Nástěnná lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104701
Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald je vysoce kvalitní venkovní lampa. Nástěnná lampa je vyrobena z nerezové oceli s plastem v krásné tmavě šedé (antracitové) barvě. Krásný, moderní a elegantní design! Kapota také propouští světlo po stranách, což vytváří krásný světelný efekt na vašich vnějších stěnách. Lampa má výšku 26 cm a délku 23 cm. Má hloubku 9 cm. Rozměry montážní desky: 21 cm na výšku a 12 cm na šířku. Lampu lze snadno připojit na 220/230 voltů. S hodnotou IP IP44 může tato nástěnná lampa porazit a je proto mimořádně vhodná pro venkovní použití! Emerald je dodáván se světelným zdrojem Smart WiFi. Ovládání je snadné pomocí aplikace v telefonu, Google Home nebo Alexa. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Na pohyby bude reagovat rozsvícením světel. Super šikovný! Perfektní doplněk vaší fasády.

Tento velmi oblíbený výrobek Chytré venkovní nástěnné svítidlo antracit včetně WiFi A60 - Emmerald originál od značky QAZQA máte možnost najít tady a teď ve slevě! Nabídky již od 745 Kč.