Chytré stropní svítidlo černé 49 cm vč. LED a stmívače – Marian

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103963 Hledáte poutač prostoru? Pak je Marian to, co potřebujete! Bílé trojúhelníky vypadají... více informací »
Chytré stropní svítidlo černé 49 cm vč. LED a stmívače - Marian
Značka: QAZQA
2 249 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103963 Hledáte poutač prostoru? Pak je Marian to, co potřebujete! Bílé trojúhelníky vypadají...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103963
Hledáte poutač prostoru? Pak je Marian to, co potřebujete! Bílé trojúhelníky vypadají jako ostrovy na stropní lampě. Marian je vyroben z plastu a je vyveden v černé a bílé barvě. Má průměr 49 cm a výšku 6,5 cm. Montážní deska má průměr 45 cm a výšku 2 cm. Stropní svítidlo má nevyměnitelné Smart LED osvětlení. Má světelný výkon 3600 lumenů a 2 000 – 4 000 Kelvinů. To mu dává hodně silného světla. LED je také stmívatelné pomocí dodávaného dálkového ovladače. Lze jej také ovládat pomocí aplikace ve smartphonu nebo asistenta Google. Atmosféru v místnosti si tak můžete určit sami. Vyzdobte svůj obývací pokoj, kancelář nebo chodbu moderní stropní lampou Marian.

Tento velmi oblíbený produkt Chytré stropní svítidlo černé 49 cm vč. LED a stmívače - Marian od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA pohodlně získáte tady teď za výprodejovou cenu. Nabídka od 2 249 Kč.