Chytré stropní svítidlo bílé včetně LED s možností reproduktoru – Clara

Výrobce: Shada Produkt číslo: 105590 Clara je stropní svítidlo, které se této době hodí. Je to chytrá svítilna a proto se... více informací »
Chytré stropní svítidlo bílé včetně LED s možností reproduktoru - Clara
Značka: Shada
2 460 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Shada Produkt číslo: 105590 Clara je stropní svítidlo, které se této době hodí. Je to chytrá svítilna a proto se...

Výrobce: Shada
Produkt číslo: 105590
Clara je stropní svítidlo, které se této době hodí. Je to chytrá svítilna a proto se snadno ovládá pomocí smartphonu, tabletu nebo domácího asistenta. Můžete snadno upravit jas, barvu světla a teplotu barev. Lampa má integrované LED osvětlení se svítivostí 1700 lumenů a 2 000 – 4 000 Kelvinů, díky čemuž je skutečným silákem. Lampa je naštěstí stmívatelná v lumenech i v Kelvinech, takže požadovanou intenzitu světla máte doma vždy. Lampa je vyrobena z plastu a má bílou barvu. Má průměr 55 cm a výšku 8,5 cm. Středový kruh můžete odstranit a umístit do něj Google Nest (není součástí dodávky). Takže máte lampu a reproduktor v jednom! Toto moderní stropní svítidlo se skvěle hodí do obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice a rozhodně by nemělo chybět ve vašem interiéru! Tento unikátní produkt je dostupný bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené kategorii stropni svitidla! Nyní můžete koupit ještě další produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento unikátní produkt Chytré stropní svítidlo bílé včetně LED s možností reproduktoru - Clara od známého dodavatele Shada lze nakoupit momentálně na webu extra se slevou. V akci za cenu 2 460 Kč.