Chytré stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače – Damla

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103950 Vneste do svého domova útulnou a romantickou atmosféru s Damlou. Stropní lampa má zvlněnou... více informací »
Chytré stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače - Damla
Značka: QAZQA
1 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103950 Vneste do svého domova útulnou a romantickou atmosféru s Damlou. Stropní lampa má zvlněnou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103950
Vneste do svého domova útulnou a romantickou atmosféru s Damlou. Stropní lampa má zvlněnou strukturu s malými otvory, kterými může procházet světlo. Díky tomu se zdá, že se díváte na hvězdnou oblohu. Lampa má průměr 48 cm a výšku 6 cm. Montážní deska má průměr 45 cm a výšku 2 cm. Damla má nevyměnitelné inteligentní LED osvětlení. Má světelný výkon 3 600 lumenů a 2 000–4 000 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou sílu! Naštěstí je lampa stmívatelná také pomocí dodávaného dálkového ovladače nebo aplikace na vašem smartphonu. Protože má inteligentní osvětlení, lze světlo upravit také pomocí Google Home nebo Alexa. Osvětlení lze zapínat a vypínat, ale také jej lze ztlumit intenzitou světla (lumen) a barvou světla (Kelvin). Perfektní lampa do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Udělejte to doma útulně se stropní lampou Damla.
Zcela unikátní výrobek Chytré stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače – Damla máte možnost sehnat rovnou tady na webu umístěný v kategorii stropni svitidla! Nyní si můžete koupit akční výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze!

Diskontní výrobek Chytré stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače - Damla od dodavatele zboží QAZQA můžete získat tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 1 859 Kč.