Chytré stropní svítidlo bílé 36 cm vč. LED a stmívače – Emma

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103951 Udělejte to doma útulně se stropní lampou Emma. Jeho geometrický tvar poskytuje dynamiku ve... více informací »
Chytré stropní svítidlo bílé 36 cm vč. LED a stmívače - Emma
Značka: QAZQA
1 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103951 Udělejte to doma útulně se stropní lampou Emma. Jeho geometrický tvar poskytuje dynamiku ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103951
Udělejte to doma útulně se stropní lampou Emma. Jeho geometrický tvar poskytuje dynamiku ve vašem interiéru. Malé otvory v lampě zajišťují šumivé osvětlení. Emma je vyrobena z plastu a má bílou povrchovou úpravu. Má průměr 36 cm a výšku 9 cm. Montážní deska má průměr 36 cm a výšku 2 cm. Stropní svítidlo má nevyměnitelné inteligentní LED osvětlení. Má světelný výkon 1800 lumenů a 2 000 – 4 000 Kelvinů. Vysoký jas je také stmívatelný pomocí dodávaného dálkového ovladače, aplikace na vašem smartphonu, Google Home nebo Alexa. Světlo lze nastavit jak intenzitou, tak teplotou barev. Dopřejte svému obýváku, chodbě nebo ložnici romantickou atmosféru se stropní lampou Emma.
Oblíbený a akční produkt Chytré stropní svítidlo bílé 36 cm vč. LED a stmívače – Emma dostanete rovnou tady u nás umístěný v rubrice stropni svitidla! Nyní můžete získat akční zboží z naší sekce za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Chytré stropní svítidlo bílé 36 cm vč. LED a stmívače - Emma od kvalitního výrobce QAZQA snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Za bezkonkureční cenu 1 019 Kč.