Chytré průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem vč. WiFi G95 – Gallow

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104716 Hledáte chladnou průmyslovou nástěnnou lampu? Pak se přestaňte dívat, tento Gallow je... více informací »
Chytré průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem vč. WiFi G95 - Gallow
Značka: QAZQA
2 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104716 Hledáte chladnou průmyslovou nástěnnou lampu? Pak se přestaňte dívat, tento Gallow je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104716
Hledáte chladnou průmyslovou nástěnnou lampu? Pak se přestaňte dívat, tento Gallow je přesně to, co hledáte! Díky použití surovin, jako je kov, v kombinaci s přírodními prvky, jako je dřevo, se tato nástěnná lampa perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Toto nástěnné svítidlo funguje perfektně jako noční světlo v ložnici, ale je také velmi pěkné v hale nebo v obývacím pokoji. Dávej pozor! Na této lampě není žádný kabel ani zástrčka, ale je velmi snadné si ji sestavit sami. Montážní deska má délku 16,5 cm, je široká 21 cm a kabel má délku 23 cm. Toto nástěnné svítidlo je dodáváno s chytrým světelným zdrojem E27 G95 s maximem 806 lumenů a 1 800 až 3 000 Kelvinů. Lampa má spotřebu energie 7 Watt a průměrně 15 000 hodin hoření. Lampu lze snadno ovládat pomocí smartphonu nebo chytrého domácího asistenta, a to pouze z gauče! S chytrou variantou Gallowlamp získáte do svého domova multifunkční lampu, která vždy navodí tu správnou atmosféru! Už nehledejte, objednejte si tuto dokonalou nástěnnou lampu hned teď.
Tento unikátní produkt Chytré průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem vč. WiFi G95 – Gallow máte možnost nakoupit zrovna tu na našich stránkách v oblíbené rubrice nastenna svitidla. Máme pro vás akční produkty ve zmíněné rubrice snadno online!

Ve slevě tento kousek Chytré průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem vč. WiFi G95 - Gallow od našeho předního výrobce QAZQA jednoduše můžete získat u nás nyní pořád výhodně. Ceny od 2 059 Kč.