Chytré moderní stropní svítidlo černé vč. 3 WiFi G95 – Facil

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104672 Ideální volba pro každého milovníka minimalistických a klasických designů! Rozhodněte se pro nezaměnitelné... více informací »
Chytré moderní stropní svítidlo černé vč. 3 WiFi G95 - Facil
Značka: QAZQA
2 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104672 Ideální volba pro každého milovníka minimalistických a klasických designů! Rozhodněte se pro nezaměnitelné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104672
Ideální volba pro každého milovníka minimalistických a klasických designů! Rozhodněte se pro nezaměnitelné kouzlo série Facil a dejte každému pokoji to trochu extra kouzla! Ocelové svítidlo je zakončeno matnou černou barvou. Tato stropní lampa je dodávána se 3 světelnými zdroji Smart WiFi A95. Světelné zdroje lze snadno ovládat pomocí aplikace ve vašem smartphonu, Google Home nebo Alexa. Tímto způsobem určíte intenzitu světla (lumen) a teplotu barev (Kelviny). Zdroje světla Smart mají světelný výkon 806 lumenů a 1 800–3 000 Kelvinů. V průměru světelné zdroje vydrží asi 15 000 hodin hoření. Stropní svítidlo má průměr 34,5 cm a výšku 15 cm. Montážní deska má průměr 25 cm a výšku 2,5 cm. Toto zařízení je ideální k použití jako základní osvětlení do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Série Facil je k dispozici v různých barvách a variacích.
Tento unikátní produkt Chytré moderní stropní svítidlo černé vč. 3 WiFi získáte rovněž tady na našem webu v oblíbené rubrice stropni svitidla. Nyní získáte ostatní kusy z naší kategorie za parádní cenu!

Zajímavý kus Chytré moderní stropní svítidlo černé vč. 3 WiFi G95 - Facil od kvalitní společnosti QAZQA jednoduše najdete u nás právě napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 2 455 Kč.