Chytrá designová venkovní lampa černá 40 cm včetně WiFi ST64 – Schiedam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104715 Venkovní lampa Schiedam je krásným designovým dílem do zahrady. Lampa je vyrobena z... více informací »
Chytrá designová venkovní lampa černá 40 cm včetně WiFi ST64 - Schiedam
Značka: QAZQA
1 519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104715 Venkovní lampa Schiedam je krásným designovým dílem do zahrady. Lampa je vyrobena z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104715
Venkovní lampa Schiedam je krásným designovým dílem do zahrady. Lampa je vyrobena z černého hliníku s plastem. Má průměr 14,8 cm a výšku 40 cm. Tato pěkně stojící venkovní lampa je dodávána s inteligentním světelným zdrojem E27 ST64 s maximálním výkonem 7 W a průměrem 15 000 hodin hoření. Světelný zdroj lze nastavit na požadovaný jas a barvu světla pomocí telefonu nebo inteligentního domácího asistenta: až 806 lumenů a mezi 1800 a 3600 Kelvinů. S touto lampou tedy vždy vytvářejte dokonalou atmosféru nebo funkčnost. Nejlepšího efektu dosáhnete, když je umístíte několik vedle sebe! S hodnotou IP IP44 je venkovní lampa odolná proti stříkající vodě. S tímto Schiedamem si udělejte pěkný doplněk ke své zahradě.
Tento akční a ve slevě produkt Chytrá designová venkovní lampa černá 40 získáte právě nyní tady na našem webu v rubrice venkovni stojaci lampy. Vyberte si vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Přední dodavatel QAZQA vám poskytuje špičkové výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další zboží od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Chytrá designová venkovní lampa černá 40 cm včetně WiFi ST64 - Schiedam od skvělé a známé značky QAZQA jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách opravdu levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 519 Kč.