Chytrá bodová ocel se dřevem včetně WiFi GU10 nastavitelná – Emado

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104654 Tvrdý poutač, toto Emado. Kombinace oceli a dřeva zajišťuje, že se lampa perfektně hodí... více informací »
Chytrá bodová ocel se dřevem včetně WiFi GU10 nastavitelná - Emado
Značka: QAZQA
1 159 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104654 Tvrdý poutač, toto Emado. Kombinace oceli a dřeva zajišťuje, že se lampa perfektně hodí...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104654
Tvrdý poutač, toto Emado. Kombinace oceli a dřeva zajišťuje, že se lampa perfektně hodí do průmyslového interiéru. Lampa má celkovou výšku 18 cm, délku 11 cm a šířku 11 cm. Montážní deska má délku 11 cm a šířku 11 cm a výšku 2,5 cm. Emado je dodáváno včetně světelného zdroje WiFi vhodného pro GU10. Tento světelný zdroj lze ovládat přes WiFi pomocí aplikace ve vašem telefonu, Google Home nebo Alexa. Intenzitu světla 345 lumenů můžete například upravit ztlumením. Barevnou teplotu (2200K – 4000K) můžete také určit sami, můžete přejít od extra teplého bílého světla k neutrálnímu bílému světlu. Barvu světla lze také upravit na různé barvy. V průměru vydrží lampa 25 000 hodin hoření. Prostřednictvím aplikace můžete také nastavit lampu včas, takže nikdy nezapomenete vypnout osvětlení. Super šikovný a energeticky úsporný! Bod je nastavitelný, takže se rozhodnete, kam necháte světlo zářit
Často hledaný výrobek můžete pořídit prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii nastenna svitidla! Mrkněte na kvalitní produkty z této známé rubriky za skvělou cenu. Výrobce má k dispozici vysoce kvalitní produkty Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zlevněný produkt Chytrá bodová ocel se dřevem včetně WiFi GU10 nastavitelná - Emado pořídíte na našich stránkách nyní v akci! Cena od 1295.00 Kč. 1 159 Kč.