Chytrá bodová černá se zlatem včetně světelného zdroje GU10 WiFi – Ronda

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104690 Stylový a atmosférický, tak nejlépe vystihuješ Rondu. Jeho elegantní design z něj dělá skutečný designový... více informací »
Chytrá bodová černá se zlatem včetně světelného zdroje GU10 WiFi - Ronda
Značka: QAZQA
959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104690 Stylový a atmosférický, tak nejlépe vystihuješ Rondu. Jeho elegantní design z něj dělá skutečný designový...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104690
Stylový a atmosférický, tak nejlépe vystihuješ Rondu. Jeho elegantní design z něj dělá skutečný designový povrchový nástavec. Je vyroben z oceli a opatřen černou barvou. Jeho vnitřek je dokončen ve zlatě. Když je světlo zapnuté, vytváří efekt teplého světla. Má průměr 8 cm a výšku 10 cm. Ronda se dodává včetně světelného zdroje Smart GU10 WiFi. To znamená, že jej lze ovládat pomocí aplikace v telefonu. Tímto způsobem můžete lampu zapínat a vypínat, upravovat barvu a jas světla sami. Osvětlení je pomocí aplikace také stmívatelné. Tímto způsobem je osvětlení vždy podle vašich představ! (Bod lze samozřejmě také zapínat a vypínat pomocí spínače světla, ale pak nemáte rozsáhlé možnosti, jako je nastavení barvy nebo intenzity světla.) Světelný zdroj Smart WiFi má světelný výkon 350 lumenů a 2200 – 4 000 Kelvinů. V průměru vydrží světelný zdroj asi 25 000 hodin hoření. Ronda je ideálním místem pro obývací pokoj, ložnici nebo kuchyň. S přisazeným reflektorem Ronda máte doma vždy tu správnou atmosféru!

Tento žádaný výrobek Chytrá bodová černá se zlatem včetně světelného zdroje GU10 WiFi - Ronda snadno pořídíte u nás nyní za výprodejovou cenu. Ceny již od 685.00 Kč! 959 Kč.