Černá stojací lampa se starým odstínem taupe 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98101 Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo... více informací »
Černá stojací lampa se starým odstínem taupe 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
4 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98101 Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98101
Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo ložnice. Je 179 cm vysoký, takže poutač! Základna má průměr 24 cm. Kombinace černé barvy a starého odstínu taupe dává Simplo průmyslový efekt. Tento odstín má výšku 40 cm. S pěkným světelným zdrojem, který se vejde do E27 (velká svítidla), můžete lampu úplně dokončit (maximálně 60 W)! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače, když si ho chcete večer uklidnit! Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (250 cm), takže je velmi praktická. Vydejte se s tímto Simplo za příjemným poutačem doma. Hodně oblíbený kus naleznete aktuálně na našich stránkách umístěný v kategorii stojaci lampy! Mrkněte na ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za skvělou cenu!

Zcela unikátní produkt Černá stojací lampa se starým odstínem taupe 40 cm - Simplo od této skvělé značky QAZQA máte možnost nakoupit tady a teď právě za výhodnou cenu! Nabídka již od 4 035 Kč.