Černá stojací lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 35 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98583 Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu... více informací »
Černá stojací lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 35 cm - Parte
Značka: QAZQA
2 999 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98583 Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98583
Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní stojací lampa, povrchová úprava z černého kovu. Vybaven elegantním sametovým stínidlem v designu zeleného páva se zlatým interiérem, který vytváří krásný světelný efekt. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu. Například základna má maximální výšku 143 cm, ale můžete ji upravit na minimálně 103 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma pomocí stojací lampy příjemnou atmosféru! Tento kvalitní a žádaný produkt Černá stojací lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 35 cm – Parte je k dispozici prostě tu na našem webu ve známé rubrice stojaci lampy! Vyberte si vyjímečné výrobky z této kategorie v bezva akci. Známý výrobce QAZQA může nabídnout vynikající zboží. Udělejte radost sami sobě! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Černá stojací lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 35 cm - Parte od této skvělé značky QAZQA můžete koupit u nás právě za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 2 999 Kč.