Černá stojací lampa s velurovým odstínem černá se zlatem 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98098 Moderní stojací lampa v černém kovu s černým sametovým stínidlem. Zlatá vnitřní strana stínu poskytuje... více informací »
Černá stojací lampa s velurovým odstínem černá se zlatem 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 219 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98098 Moderní stojací lampa v černém kovu s černým sametovým stínidlem. Zlatá vnitřní strana stínu poskytuje...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98098
Moderní stojací lampa v černém kovu s černým sametovým stínidlem. Zlatá vnitřní strana stínu poskytuje příjemný světelný efekt. Stojací lampu můžete použít jako poutač v obývacím pokoji nebo k vytvoření atmosféry v ložnici. Lampa by nevypadala ani v kanceláři. Základna Simplo má výšku 145 cm a průměr 24 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 40 cm. To znamená, že stojací lampa má celkovou výšku 178 cm. Dále je vybaven kabelem se zástrčkou s vypínačem, který můžete ovládat nohou. Stojací lampa Simplo je vybavena svítidlem E27, takže pro tuto Simplo poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Pomocí externího stmívače můžete večer snadno ztlumit lampu. Dokončete svůj interiér a vyberte si Simplo!

Ve slevě tento produkt Černá stojací lampa s velurovým odstínem černá se zlatem 40 cm - Simplo od našeho předního výrobce QAZQA lze koupit u nás za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 3 219 Kč.