Bronzový stropní ventilátor s dálkovým ovládáním – Rotar

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102470 Hledáte stropní ventilátor, který vám v horkých dnech poskytne osvěžující vánek?... více informací »
Bronzový stropní ventilátor s dálkovým ovládáním - Rotar
Značka: QAZQA
3 085 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102470 Hledáte stropní ventilátor, který vám v horkých dnech poskytne osvěžující vánek?...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102470
Hledáte stropní ventilátor, který vám v horkých dnech poskytne osvěžující vánek? Možná je tento stropní ventilátor Rotar něco pro vás! Elegantní design v kombinaci s bronzovou barvou a hnědými tóny poskytuje venkovský nádech a je vhodný pro každou místnost v domě. Tento ventilátor je dodáván s dálkovým ovládáním, takže jej můžete snadno ovládat z křesla nebo postele! Stropní ventilátor je vyroben z oceli a plastu. 3 čepele jsou vyrobeny ze dřeva. Rotar má průměr 96 cm a výšku 42 cm. Montážní deska má průměr 15 cm a výšku 6 cm. Kromě toho, že Rotar poskytuje občerstvení, poskytuje také funkční osvětlení! Rotar má 2 světelné body. Tyto světelné zdroje nejsou zahrnuty. Ujistěte se tedy, že máte 2 světelné zdroje LED E27 o max. 10 W. Poznámka: tento stropní ventilátor nepracuje na halogen a není stmívatelný. Osvěžení doma s naším Rotarem!Povedený produkt Bronzový stropní ventilátor s dálkovým ovládáním – Rotar pořídíte ještě tu na stránkách ve známé kategorii stropni vetrak! Nyní najdete kvalitní zboží z této známé kategorie ve slevě! Tato vyjímečná značka QAZQA dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se sami! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další produkty od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Bronzový stropní ventilátor s dálkovým ovládáním - Rotar od známé společnosti QAZQA pohodlně získáte zrovna dneska za rozumné peníze. Aktuálně v akci za 3 085 Kč.