Botanická stojací lampa zlatá s motivem motýla 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98107 Krásná botanická stojací lampa, toto Simplo! Je zcela doma v botanickém nebo vintage stylu... více informací »
Botanická stojací lampa zlatá s motivem motýla 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98107 Krásná botanická stojací lampa, toto Simplo! Je zcela doma v botanickém nebo vintage stylu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98107
Krásná botanická stojací lampa, toto Simplo! Je zcela doma v botanickém nebo vintage stylu bydlení. Je vysoká 179 cm. Kombinace zlatého svítidla a stínidla s motýlkovým designem a zlatým povrchem uvnitř stínu je skutečným poutačem. Tento odstín je vysoký 40 cm. S pěkným světelným zdrojem, který se vejde do E27 (velké svítidlo), můžete lampu doplnit (max. 60 Watt)! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače, když si ho chcete večer uklidnit! Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (250 cm), takže je velmi praktická. Vydejte se s tímto Simplo za skutečným poutačem doma.

Ve slevě tento produkt Botanická stojací lampa zlatá s motivem motýla 40 cm - Simplo originál od značky QAZQA snadno můžete najít v aktuální nabídce za akční cenu! Cena od 2 089 Kč.