Botanická stojací lampa černá se zeleným odstínem 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98100 Wow! Toto je skutečný poutač doma. Moderní stojací lampa v černém kovu s mechově zeleným sametovým... více informací »
Botanická stojací lampa černá se zeleným odstínem 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98100 Wow! Toto je skutečný poutač doma. Moderní stojací lampa v černém kovu s mechově zeleným sametovým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98100
Wow! Toto je skutečný poutač doma. Moderní stojací lampa v černém kovu s mechově zeleným sametovým stínidlem. Zlatá vnitřní strana stínu poskytuje příjemný světelný efekt. Stojací lampu můžete použít jako poutač v obývacím pokoji nebo k vytvoření atmosféry v ložnici. Lampa by nevypadala ani v kanceláři. Základna Simplo má výšku 145 cm a průměr 24 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 40 cm. To znamená, že stojací lampa má celkovou výšku 178 cm. Dále je vybaven kabelem se zástrčkou s vypínačem, který můžete ovládat nohou. Stojací lampa Simplo je vybavena svítidlem E27, takže pro tuto Simplo poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Pomocí externího stmívače můžete večer snadno ztlumit lampu. Dokončete svůj interiér a vyberte si Simplo!Akční produkt lze získat právě u nás v oblíbené sekci stojaci lampy. Nyní získáte akční zboží z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Botanická stojací lampa černá se zeleným odstínem 40 cm - Simplo od spolehlivého výrobce QAZQA snadno naleznete u nás právě v akci. Ceny od 3 455 Kč.