Bodové zlato ve stylu Art Deco s kouřovým sklem – Vidro

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102482 Pojďme Art Deco s tímto krásným Vidro. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven zlatem.... více informací »
Bodové zlato ve stylu Art Deco s kouřovým sklem - Vidro
Značka: QAZQA
684 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102482 Pojďme Art Deco s tímto krásným Vidro. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven zlatem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102482
Pojďme Art Deco s tímto krásným Vidro. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven zlatem. Skleněné stínítko má efekt kouřového skla, který vytváří krásný světelný efekt v každé místnosti. Spot má výšku 14 cm, délku 12 cm a šířku 9 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Spot je dodáván bez zdroje světla. Nezapomeňte si objednat světelný zdroj s objímkou E14 (max. 25 W). Efekt kouřového skla vytváří hodně atmosféry, ale chcete vytvořit atmosféru navíc? Poté jej připojte k externímu stmívači! Toto krásné místo ve stylu Art Deco se cítí jako doma ve vaší ložnici, ale také v hale nebo v kuchyni. Už neváhejte!

Tento kvalitní produkt Bodové zlato ve stylu Art Deco s kouřovým sklem - Vidro od našeho výrobce QAZQA pohodlně nakoupíte tady teď levně! Nyní pořídíte jen za 684 Kč.