Bodové zlato – Tubo 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94357 S tímto přisazeným reflektorem Tubo 1 vnesete do svého domova stylový a luxusní design. Má... více informací »
Bodové zlato - Tubo 1
Značka: QAZQA
545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94357 S tímto přisazeným reflektorem Tubo 1 vnesete do svého domova stylový a luxusní design. Má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94357
S tímto přisazeným reflektorem Tubo 1 vnesete do svého domova stylový a luxusní design. Má průměr 8 cm a výšku 9,5 cm. Velikost montážní desky je průměr 8 cm. Tento spot je vyroben z hliníku ve zlaté / mosazné barvě. Vnitřek, kde je umístěn světelný zdroj, je také zbarven. Dále je také povrchově upraven pískovým strukturovaným lakem, který poskytuje luxusní kvalitativní vzhled. Přisazené místo má výbojku GU10 maximálně 50 Watt. Bohužel je toto místo dodáváno bez zdroje světla, proto si objednejte další. Je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Jednoduché, ale ve vašem stropu tak stylové, to Tubo 1.

Vynikající produkt Bodové zlato - Tubo 1 od předního výrobce QAZQA je k dispozici v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Pouze nyní za 545 Kč.