Bodové zlaté 2-světlo nastavitelné kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103131 Athény jsou skvělým místem na strop nebo ke zdi. Spojením oceli se zlatem a kouřovým sklem... více informací »
Bodové zlaté 2-světlo nastavitelné kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 159 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103131 Athény jsou skvělým místem na strop nebo ke zdi. Spojením oceli se zlatem a kouřovým sklem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103131
Athény jsou skvělým místem na strop nebo ke zdi. Spojením oceli se zlatem a kouřovým sklem získá lampa tajemný a moderní vzhled. Spot má výšku 17,5 cm, délku 26 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 25 cm a šířku 10 cm. Stínidla kouřového skla mají průměr 10 cm. Místo doplníte 2 světelnými zdroji, každý s objímkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Bod je stmívatelný pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Pěkné, když chcete v místnosti vytvořit extra atmosféru! Athény jsou ideálním místem pro obývací pokoj, ložnici nebo halu. Dva světelné body lze nastavit nezávisle na sobě, takže určíte, kam světlo svítí. Velmi šikovný! Moderní místo jako Atény může využít jakýkoli interiér!

Hodně prodávaný produkt Bodové zlaté 2-světlo nastavitelné kouřovým sklem - Atény od značky QAZQA dostanete právě dnes za skvělou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 159 Kč.