Bodové svítidlo Nowodvorski 7838 MONO černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522346 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7838 MONO černá
Značka: Nowodvorski
662 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522346 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522346
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné pro nasvícení obývacího pokoje, haly, chodby a podobně. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní varianty . TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Hodně žádaný produkt seženete teď tady na našem webu umístěný v kategorii svítidla. Nyní pořídíte ještě další produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Kvalitní a levný produkt Bodové svítidlo Nowodvorski 7838 MONO černá od spolehlivé značky Nowodvorski snadno můžete najít bezpečně online za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 662 Kč.