Bodové svítidlo Nowodvorski 7812 MONO bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522289 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7812 MONO bílá
Značka: Nowodvorski
2 080 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522289 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522289
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné jako dominantní svítidlo pro obývací pokoj, haly, chodby a podobně. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní variantu (2x150cm,2x200cm). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Ve slevě kousek Bodové svítidlo Nowodvorski 7812 MONO bílá naleznete taky tu na webu umístěný v kategorii svítidla. Vyhledejte si ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Výrobce Nowodvorski pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky. A tady je důkaz. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce více skvělých kousků od značky Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Bodové svítidlo Nowodvorski 7812 MONO bílá pocházející od značky Nowodvorski jednoduše naleznete v naší online nabídce za parádní cenu. Nyní za 2 080 Kč.