Bodové svítidlo Nowodvorski 7807 MONO bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522343 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7807 MONO bílá
Značka: Nowodvorski
662 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522343 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522343
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné pro nasvícení obývacího pokoje, haly, chodby a podobně. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní varianty . TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Vysoce kvalitní produkt Bodové svítidlo Nowodvorski 7807 MONO bílá jde pořídit právě na stránkách ve známé kategorii svítidla! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této populární rubriky za akční cenu! Dodavatel Nowodvorski představuje kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Bodové svítidlo Nowodvorski 7807 MONO bílá od spolehlivého výrobce Nowodvorski jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 662 Kč.