Bodové svítidlo Nowodvorski 7784 MONO zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522305 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7784 MONO zlatá
Značka: Nowodvorski
2 939 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522305 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522305
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné jako dominantní svítidlo pro obývací pokoj, haly, chodby a podobně. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní variantu (2x150cm,2x200cm). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Tento velmi žádaný produkt Bodové svítidlo Nowodvorski 7784 MONO lze zakoupit rovněž tu na našich stránkách v kategorii svítidla. Mrkněte na jiné produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Nowodvorski pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky Podívejte se sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další kousky od výrobce Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Bodové svítidlo Nowodvorski 7784 MONO zlatá od našeho známého výrobce Nowodvorski snadno můžete získat zrovna dneska ve slevě. Aktuálně výhodně za 2 939 Kč.