Bodové svítidlo Nowodvorski 7778 MONO zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522352 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7778 MONO zlatá
Značka: Nowodvorski
854 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522352 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522352
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné pro nasvícení obývacího pokoje, haly, chodby a podobně. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní varianty . TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Zlevněný produkt máte možnost dostat již dnes na našich stránkách umístěný v sekci svítidla! Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významná značka Nowodvorski pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží. Nakupujte výhoděn u nás! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kousek Bodové svítidlo Nowodvorski 7778 MONO zlatá od značky se skvělou pověstí Nowodvorski jednoduše seženete tady a teď právě za super cenu. Nyní za 854 Kč.