Bodové svítidlo Nowodvorski 7771 MONO bílá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522348 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7771 MONO bílá/zlatá
Značka: Nowodvorski
712 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522348 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522348
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné pro nasvícení obývacího pokoje, haly, chodby a podobně. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní varianty . TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento akční produkt Bodové svítidlo Nowodvorski 7771 je k dostání rovněž tady na webu ve známé sekci svítidla! Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu!

Zlevněný výrobek Bodové svítidlo Nowodvorski 7771 MONO bílá/zlatá od spolehlivého výrobce Nowodvorski k dostání momentálně na našich stránkách skutečně levně. Akční ceny již od 712 Kč.