Bodové svítidlo Nowodvorski 7768 MONO černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522301 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7768 MONO černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
2 181 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522301 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522301
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné jako dominantní svítidlo pro obývací pokoj, haly, chodby a podobně. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní variantu (2x150cm,2x200cm). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Hodně žádaný výrobek jde sehnat přímo tu na našem webu ve známé sekci svítidla. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Bodové svítidlo Nowodvorski 7768 MONO černá/zlatá od značky se zárukou kvality Nowodvorski jde získat zde teď právě opravdu výhodně! Levně za cenu 2 181 Kč.