Bodové svítidlo Nowodvorski 7763 MONO černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522349 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 7763 MONO černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
712 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579522349 Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579522349
Stropní bodové svítidlo MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje přímo na strop. Na stropě je elegantní a je vhodné pro nasvícení obývacího pokoje, haly, chodby a podobně. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. Nabízíme i jiné barevné varianty tohoto svítidla a větší velikostní varianty . TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Unikátní a žádaný produkt Bodové svítidlo Nowodvorski 7763 máte možnost pořídit právě zde tu na našem webu v oblíbené rubrice svítidla. Podívejte se na unikátní výrobky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Nowodvorski má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty Podívejte se sami.

Diskontní kousek Bodové svítidlo Nowodvorski 7763 MONO černá/zlatá značky Nowodvorski pohodlně seženete u nás skutečně výhodně! Nabídka již od 712 Kč.