Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 258586728 Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV od známého výrobce na svítidla... více informací »
Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV
Značka: Nowodvorski
1 874 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 258586728 Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV od známého výrobce na svítidla...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 258586728
Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV od známého výrobce na svítidla firma Nowodvorski v černém provedení. Bodové světlo má široké uplatnění v interiéru, především v domácnostech, ale také v kancelářích a dílnách. S jednotlivými bodovkami lze snadno manipulovat a nasměrovat si je tam, kam chceme. Zdrojem světla jsou čtyři žárovky GU10 max 35 W, které nejsou součástí balení. Bodové světlo je zhotoveno z kvalitní lakované oceli a chromu. V naší nabídce najdete i další bodová svítidla z řady EYE SPOT ve stříbrném a bílém provedení, nebo jiná provedení v černé barvě. TIP: Využijte naši širokou nabídku žárovek a připojte k Vaší objednávce některou úspornou LED žárovku. Tento nejprodávanější výrobek Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV pořídíte také tady a teď na našem webu v rubrice svítidla! Nyní koupíte podobné kusy z naší kategorie za extra cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce Nowodvorski dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Výjimečný a žádaný výrobek Bodové svítidlo Nowodvorski 6022 EYE SPOT black IV od dodavatele se skvělou pověstí Nowodvorski dostanete tady teď právě skutečně výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 1 874 Kč.