Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7837 MONO SURFACE černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909419 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7837 MONO SURFACE černá
Značka: Nowodvorski
4 151 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909419 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577909419
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Unikátní a oblíbený výrobek máte možnost najít rovněž tady na webu v populární sekci svítidla. Najděte si ještě podobné výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Věhlasný výrobce Nowodvorski vám představuje vynikající výrobky. Udělejte si radost! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené zboží od výrobce Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7837 MONO SURFACE černá od skvělé značky Nowodvorski můžete nakoupit tady teď právě za outletovou cenu. Cena již od 4 151 Kč.