Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7836 MONO SURFACE černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909411 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7836 MONO SURFACE černá
Značka: Nowodvorski
2 686 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909411 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577909411
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Žádaný produkt je k dostání již dnes tady a teď na našem webu zařazený v sekci svítidla. Získejte ostatní kusy z této oblíbené sekce jednoduše online!

Výjimečný a žádaný kus Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7836 MONO SURFACE černá od dodavatele se skvělou pověstí Nowodvorski můžete získat na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 2 686 Kč.