Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7835 MONO SURFACE černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577599966 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7835 MONO SURFACE černá
Značka: Nowodvorski
2 030 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577599966 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577599966
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Unikátní a oblíbený kus lze koupit také tu na stránkách ve známé sekci svítidla! Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu.

Ve slevě tento produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7835 MONO SURFACE černá od spolehlivé značky Nowodvorski pohodlně dostanete zrovna extra se slevou. Výhodně teď u nás za 2 030 Kč.