Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7834 MONO SURFACE černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169765 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7834 MONO SURFACE černá
Značka: Nowodvorski
1 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169765 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578169765
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Tento zlevněný produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7834 MONO SURFACE jde nakoupit právě nyní tu na našem webu v rubrice svítidla. Podívejte se na oblíbené produkty z této populární sekce za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Nowodvorski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Nowodvorski vám může poskytnout prvotřídní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento kvalitní produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7834 MONO SURFACE černá od společnosti s předním postavením na trhu Nowodvorski pohodlně dostanete tady opravdu výhodně. Nyní pořídíte od 1 419 Kč.