Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7833 MONO SURFACE černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169776 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7833 MONO SURFACE černá
Značka: Nowodvorski
682 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169776 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578169776
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Exkluzivní produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7833 MONO SURFACE máte možnost najít rovněž na stránkách zařazený v kategorii svítidla! Získejte akční produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Nowodvorski dodává top sortiment A tady je důkaz!

Žádaný produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7833 MONO SURFACE černá od značky s dlouholetou historií Nowodvorski pohodlně získáte zrovna dneska levně. Nyní za 682 Kč.