Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7832 MONO SURFACE bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909423 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7832 MONO SURFACE bílá
Značka: Nowodvorski
4 151 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909423 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577909423
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Velmi prodávaný produkt můžete dostat bezprostředně tu na našich stránkách ve známé kategorii svítidla. Máme pro vás zcela nové výrobky z této populární rubriky za skvělou cenu! Tato značka Nowodvorski dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kousek Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7832 MONO SURFACE bílá od top značky Nowodvorski pohodlně získáte na našich stránkách za super peníze. Právě teď jen za 4 151 Kč.