Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7831 MONO SURFACE bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909409 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7831 MONO SURFACE bílá
Značka: Nowodvorski
2 686 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577909409 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577909409
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Unikátní a žádaný produkt naleznete pohodlně tady a teď na našem webu v sekci svítidla. Pořiďte si akční produkty z naší kategorie za parádní cenu.

Povedený kousek Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7831 MONO SURFACE bílá od známé kvalitní značky Nowodvorski lze sehnat tady nyní ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 686 Kč.